Archiv aktualit

Ekologický den za zelenou Zdobnici

Výbor klubu si dovoluje pozvat všechny členy i širokou veřejnost na EKOLOGICKÝ DEN ZA ZELENOU ZDOBNICI. Akce se uskuteční na svahu ve Zdobnici v Orlických horách, v sobotu 20. května 2017 od 9:00 hodin. Doprava vlastní, občerstvení pro všechny zajištěno. Těšíme se na vaši účast. Více informací zde.

Lyžařský vlek v pátek 3. února v provozu

Všem lyžařům a snowboardistům oznamujeme, že v pátek, 3. února 2017 (pololetní prázdniny) bude naše sjezdovka pro veřejnost otevřena. Provozní doba vleku 9:00 – 15:00. Lyžování bez front a za příjemné ceny. Užijte si prázdninový den s dětmi na horách.

Lyžařská škola se o víkendu 7. a 8. ledna koná

Dobrý večer, ahoj. O víkendu 7. a 8. ledna se lyžařská škola koná! Sněhové podmínky jsou výborné. Přijďte k autobusu včas, v sobotu v 8:00 odjíždíme z Kostelce. V neděli z Týniště v 7:30. Těšíme se na hojnou účast!

Volná místa na nedělní kurz 2017

Pro nerozhodné, nebo zapomnětlivé. Na nedělní kurz jsou volná poslední místa, kdybyste měl ještě někdo zájem, ozvěte se co nejdříve. Příští víkend, tj. 8. ledna, začínáme.

Zahájení LŠ 2017

Vážení rodiče, instruktoři a další příznivci SKI KLUBU. Kotvy jsou nasazeny, svah upraven. Vše připraveno. Pokud nás nezklame předpověď počasí a sněhové podmínky vydrží, budeme moci 7. ledna začít lyžařský kurz. Všichni se na vás moc těšíme.

Přihlášky do LŠ 2017

Přihláška a pokyny, vč. podmínek, pro účast v LŠ 2017 ke stažení zde.
 

Lyžařská škola 2017

Důležitá informace pro zájemce o LŠ 2017.
Přihlášky do lyžařské školy 2017 si můžete vyzvednout od pondělí 17. října v hračkářství a papírnictví BAHA Kostelec nad Orlicí, nebo stáhnout z webových stránek. V Týništi nad Orlicí možnost vyzvednutí u paní učitelky Hanky Kučerové.

Podzimní brigáda 2016

Výbor SKI KLUBu Kostelec nad Orlicí, děkuje všem, kteří se zúčastnili v sobotu 08. října 2016 podzimní brigády na Zdobnici v Orlických horách. Areál je díky Vám připraven na zimní sezónu. Teď už nám chybí jen ten sníh.
Provedené práce:
Sekání a úklid trávy
Odstranění pařezu u výstupní stanice
Dokončení opravy mostku
Oprava elektrického rozvaděče
Fotografie opraveného mostku a nového elektrického rozvaděče najdete na https://www.facebook.com/groups/skiklubkostelec/

Tradiční podzimní brigáda

Vážení členové, dne 08. října 2016 proběhne hlavní podzimní brigáda. Těšíme se na vaši účast. Pozvánka_podzimní brigáda.

Jarní brigáda 2016

Výbor SKI KLUBu Kostelec nad Orlicí, děkuje všem, kteří se zúčastnili v sobotu 21. května 2016 jarní brigády na Zdobnici v Orlických horách. Počasí bylo přímo ukázkové a práce šla všem od ruky. Brigáda byla tradičně ukončena opékáním vuřtů. Od 14:00 hodin proběhlo jednání Valné hromady.

Provedené práce při brigádě: 
Oprava mostku
Sekání trávy
Odstranění pařezů
Úklid zázemí – buňky

Jarní brigáda a Valná hromada

Vážení členové srdečně vás zveme na jarní brigádu a valnou hromadu spolku. Vše proběhne 21. května 2016 na Zdobnici v Orlických horách. Pozvánka na brigádu. Pozvánka na valnou hromadu.

Výsledky závodů z Deštné v Orlických horách

Výsledky ze závodů v Deštné v Orlických horách. Výsledková listina OSUZL 2016 Kostelec (1).

Výsledky z letošních závodů

Výsledky z letošních závodů ve Zdobnici v Orlických horách. Ještě jednou všem zúčastněným velký díky a za rok se na vás moc těšíme! Výsledková listina LŠ 2016.

Lyžařské škola 2016 ukončena

Vážení rodiče, dnešním dnem 12. březnem byla lyžařská škola závody ukončena. Skupině “B” – Týniště nad Orlicí bude vyplacena finanční náhrada za chybějící lekci. Děkujeme za vaši přízeň v letošním roce, za účast na dnešních závodech a těšíme se na vás v příští roce spolu s bohatou sněhovou nadílkou. Velké díky i všem instruktorům, pomocníkům a samozřejmě účastníkům LŠ.

Závody 12. března 2016

Dobré ráno všem. Zítra, tj. sobota 12. března 2016 se na Zdobnici uskuteční závody ve sjezdovém lyžování. V neděli dojde k náhradě chybějící hodiny pro skupinu B – Týniště nad Orlicí, a tím bude zřejmě lyžařská sezona pro letošní rok ukončena. Takže navoskovat lyže a hurá na závody. Pro účastníky jsou připraveny krásné ceny.

Pozvánka na závody ve sjezdovém lyžování

plakát_závody

Pozvánka na sobotní závody

SKI KLUB Kostelec nad Orlicí vás všechny srdečně zve v sobotu 12. března 2016 na svah ve Zdobnici v Orlických horách.
Od 11:00 hodin bude probíhat dvoukolový závod ve sjezdovém lyžování. Těšíme se na vaši účast.

Lyžařská škola 6. 3. 2016

Vážení rodiče, instruktoři. Lyžařská škola se v neděli 6. 3. 2016 koná. Podmínky jsou příznivé.

Lyžařská škola 5. 3. 2016

Vážení rodiče, instruktoři. Lyžařská škola se v sobotu 5. března určitě koná. Pojedeme obě skupiny sobotní i nedělní najednou.

Lyžařská škola 2016 – důležitá informace

Důležitá zpráva pro všechny rodiče, účastníky výcviku, instruktory a ostatní. K dnešnímu dni, tj. 2. 3. 2016 hlásí Zdobnice 18 cm přírodního sněhu, což jsou pro nás perfektní zprávy. Pokud sníh vydrží, vyrazili bychom o víkendu konečně zase na hory.
A teď prosím pozor! Škola A, B i C (sobota, neděle), by jela na hory jak v sobotu, tak i v neděli. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Lyžařská škola 2016

Vážení rodiče, instruktoři. Mám pro vás několik zpráv, a snad vás potěší. Jelikož jsme dnes 26. 2. 2016 zjistili, že je na Zdobnici sníh (bohužel ne tolik, abychom mohli jet o víkendu lyžovat), rozhodli jsme se ještě lyžařskou školu nerušit.  Prosím, nezlobte se na nás, že jsou informace jednou takové, podruhé jiné. Snažíme se dělat maximum proto, abychom vám vyšli vstříc. Věříme, že stále není všem dnům na lyžování v letošním roce konec. Hezký víkend.

Lyžařská škola 2016

Vážení rodiče a lyžaři. Sněhu nám letos moc dopřáno nebylo, což jistě netěší ani vás, ani nás. Pokud, a my tomu stále chceme věřit, sníh napadne ještě během tohoto týdne, vydali bychom se na hory v sobotu, i v neděli (budou-li sněhové podmínky příznivé). Také víme, že máte své plány a odkládat lyžařskou školu neustále nejde. V nejbližších dnech se dozvíte, zda vám bude poplatek za lyžařskou školu vrácen, nebo zda ještě vyrazíme za sněhem. Děkuji všem za trpělivost a pochopení.

Lyžařská škola se 20. – 21. 2. nekoná

Vážení rodiče, instruktoři. Letošní sezóna nám opravdu nepřeje. Bohužel, ani tento víkend se z důvodu špatných klimatických podmínek sobotní a nedělní lyžařská škola neuskuteční. Děkujeme za pochopení.

Lyžařská škola 2016

Vážení rodiče a účastníci LŠ. Pokud budou sněhové podmínky lepší – napadne sníh, jeli bychom na hory v sobotu 13. února. Toto upozornění platí pro všechny skupiny (Kostelec nad Orlicí i Týniště nad Orlicí). V neděli 14. 2. by jela pouze skupina B – Týniště nad Orlicí, tak jak jste zvyklí. Informaci zda se pojede či nikoliv vám dáme opět v pátek nejdéle do 12. hodin. Všem moc děkujeme za trpělivost a pochopení.

Lyžařská škola se 7. 2. nekoná

Z důvodu špatných klimatických podmínek se nedělní lyžařská škola neuskuteční. Děkujeme za pochopení.

Platba LŠ 2016

Vážení rodiče, prosím, dodržujte pokyny, které jste obdrželi spolu s přihláškou na lyžařskou školu 2016. Při platbě uvádějte do poznámky pro příjemce jméno účastníka lyžařského kurzu (jméno dítěte) a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte. Děkujeme za pochopení.

Podzimní brigáda 2015

Dne 10. 10. 2015 proběhla ve Zdobnici v Orlických horách tradiční podzimní brigáda.
Hlavním úkolem byla příprava areálu na zimní sezonu. Všechny naplánované práce jsme udělali a areál je tedy připravený. Teď už budeme jen čekat na sníh.

Práce, které proběhly:

  • Úprava svahu pro dětský provázkový vlek
  • Sekání a úklid trávy
  • Rolba – nasazení pásů
  • Ostatní potřebné práce
  • Úklid klubovny

Účast na brigádě byla vynikající, za což všem moc děkujeme!